Sri Lanka- Pakiet Ślubny 7498zł

wprowadzono 21-09-12

Sri Lanka- Pakiet Ślubny   7498zł

Pakiet Ślubny (eden resort & spa)
To będzie ślub waszych marzeń: rozłożyste palmy, błękitne niebo, szum morza, plaża, woń tropikalnych kwiatów i lamp oliwnych, egzotyczna sceneria, lankijskie druhny, tancerze w tradycyjnych kolorowych strojach, bębniarze, przystrojony słoń, przysięga małżeńska, a potem romantyczny rejs łodzią, kolacja pod rozgwieżdżonym niebem, płatki róż na pościeli i noce w pięknym pokoju małżeńskim. A to wszystko w wyjątkowym i eleganckim hotelu Eden Resort & Spa, w otoczeniu tropikalnej roślinności i romantycznej scenerii. Elegancja, urzekająca architektura, piękne widoki, renomowane spa, wyśmienita kuchnia (jej szef zdobył w 2011 r. tytuł „największego artysty kulinarnego” Sri Lanki!).
Pakiet ślubny obejmuje
– Opłata rejestracyjna za ceremonię ślubną
– Opieka mistrza ceremonii
– Pakiet zabiegów Ajurwedy/SPA w przeddzień ślubu
– Świadectwo zawarcia związku małżeńskiego
– Butelka wina musującego dla pary podczas ceremonii
– Dwuwarstwowy tort
– Kwiaty i owoce w dniu przyjazdu
– Wiązankę ślubną dla panny młodej
– Bukiecik do butonierki dla pana młodego
– Świadek (jeżeli jest potrzebny)
– 15-minutowa przejażdżka na słoniu
– 30-minutowy film z ceremonii na CD
– Przyozdobienie miejsca ceremonii
– Tradycyjne lampy oliwne udekorowane świeżymi kwiatami
– Tradycyjne błogosławieństwo wykonane przez grupę lankijskich dziewcząt
– Podarunek od hotelu
– Jednogodzinna przejażdżka łodzią
– Uroczysta kolacja dla Młodej Pary w dniu ślubu
– W przypadku przylotu z gośćmi (min. 10 osób) – poczęstunek dla nich
– Zakwaterowanie w apartamencie w noc poślubną (w zależności od dostępności)
– 24 fotografie wraz z albumem (czas oczekiwania min. 3 dni robocze)
Wymagania
Wymagania, które należy spełnić i dokumenty, które należy dostarczyć aby zawrzeć związek małżeński na Sri Lance:
– Oryginał i kopia aktu urodzenia z tłumaczeniem przysięgłym na język angielski
– Zaświadczenie o stanie cywilnym z tłumaczeniem przysięgłym na język angielski (w przypadku rozwodnika/rozwódki, wymagany jest akt rozwodu z tłumaczeniem przysięgłym na język angielski, a wdowa lub wdowiec muszą dostarczyć przetłumaczony akt zgonu współmałżonka)
– Kopie paszportów oraz oryginały do wglądu
– Wymagane jest, aby para była na miejscu przynajmniej 5 dni roboczych przed ślubem
– Kopie wszystkich dokumentów należy dostarczyć na minimum 30 dni przed datą ślubu
– Oboje małżonkowie muszą mieć ukończone 18 lat
– Organizowane przez nas ceremonie mają charakter świecki, są ślubami cywilnymi
– Dokumenty zawarcia związku małżeńskiego na Sri Lance są uznawane w Polsce
– Po powrocie należy je dostarczyć do odpowiedniego Urzędu Stanu Cywilnego
– Ceremonie ślubne nie są organizowane w soboty, niedziele i święta państwowe
Położenie
Przy szerokiej, piaszczystej plaży, 96 km od lotniska, 55 km od Colombo, 3 km od miasteczka Beruwala.
Wyposażenie
Przestronny, reprezentacyjny hol z całodobową recepcją, kantor wymiany walut, butik, kącik internetowy, sklep z pamiątkami, restauracja Garden of Eden (bufety i a’la carte, kuchnia lankijska, azjatycka, arabska), restauracja Temtation (specjalność: owoce morza i ryby), Cameleon Cafe (24 h), Captain’s Deck (lounge bar), bar Splash przy basenie, piwniczka win, sale konferencyjne, pralnia.
Pokoje
Eleganckie, ciepła kolorystyka, lokalne dodatki, indywidualnie sterowana klimatyzacja, TV sat, radio, telefon, minibar, sejf, łazienka z suszarką do włosów, zestaw do kawy/herbaty, balkon/taras (widok na ocean lub ogród). 113 pokoi typu standard (24 m kw.), 23 superior na parterze (30 m kw., dodatkowo sofa). Najbardziej luksusowe są najwyżej usytuowane pokoje paradise oraz paradise suites. Maksymalnie jedna dostawka w pokoju, przy zakwaterowaniu 4 osób w jednym pokoju dziecko śpi z rodzicami.
Wyżywienie
HB: Śniadania – bufety.
All Inclusive: Śniadania (07.00- 10.00, bufety), lunche (12.30-14.30, bufety lub a’la carte), kolacje (19.00-21.30- bufety) w Garden of Eden, przekąski i tea time z ciastem w barze przy basenie, lokalne napoje i alkohole (w tym także wina domowe i soki z sezonowych owoców ) w lounge bar (10.00- 24.00) i barze przy basenie (10.00-18.00).
Sport i rozrywka
Malowniczo usytuowany owalny basen w ogrodzie z tarasem słonecznym, mostkiem i wysepką z jacuzzi, boisko do siatkówki plażowej, squash, bilard, piłka wodna, aerobik, tenis stołowy, strzałki, badminton, sala gier, ekskluzywne, pięknie zaprojektowane spa (refleksoterapia, aromaterapia, masaże, kąpiele ziołowe, pakiety ajurwedyjskie, sauna) z gabinetem kosmetyczno-fryzjerskim. W centrum sportów wodnych Confifi Marine (4 km od hotelu): windsurfing, nurkowanie, kajaki, narty wodne, skutery wodne, łodzie. Wieczorami programy rozrywkowe z muzyką na żywo i występami folklorystycznymi, karaoke. W hotelu organizowane są uroczyste ceremonie ślubne.
Dla dzieci
Wydzielona część w basenie, plac zabaw, wysokie krzesełka, łóżeczka, okresowo animacje.
Uwagi
Podane ceny obliczone są dla uśrednionych taryf biletów lotniczych, obowiązujących w okresie ważności cennika. W przypadku braku możliwości rezerwacji biletów lotniczych w przyjętych taryfach cena ostateczna imprezy może ulec zmianie. Ewentualna dopłata podlega akceptacji klienta. Wylot możliwy jest w dowolnej dacie oraz z dowolnego portu lotniczego, również zagranicznego.
Przy wyjazdach na Sri Lankę wymagana jest wiza. Turysta przed wylotem zobowiązany jest do złożenia wniosku wizowego poprzez system ETA (Electronic Travel Authorisation). Należy zalogować się na stronie www.eta.gov.lk (zakładka Apply). Klienci muszą wypełnić wszystkie wymagane pola. Pasażer posiadający kopię zatwierdzenia ETA uprawniony jest do wjazdu na teren Sri Lanki w ciągu 90 dni od daty jego wystawienia. Pasażer na podstawie zatwierdzenia ETA otrzymuje – na lotnisku na Sri Lance, wizę dwukrotnego wjazdu, ważną 30 dni od daty przekroczenia granicy.
Opłaty wizowe:
– przy rejestracji i wykupie przez system ETA – 20 USD za osobę (wymagana rejestracja w systemie ETA, płatności dokonuje się kartą kredytową poprzez system ETA)
– przy rejestracji i wykupie na lotnisku na Sri Lance – 25 USD za osobę (wymagana rejestracja w systemie ETA)
Wszyscy podróżujący na Sri Lankę zobowiązani są do przełożenia w porcie lotniczym na Sri Lance:
– ważnego paszportu (minimum 6 miesięcy od daty powrotu)
– kopii zatwierdzenia ETA
– biletu powrotnego
– odpowiednich środków finansowych (gotówka, karty kredytowe, czeki podróżne)
Cena zawiera
Bilet lotniczy z opłatami lotniskowymi, transfer lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie wg oferty, wyżywienie wg oferty, anglojęzyczny rezydent, ubezpieczenie od KL, NNW, bagażu i chorób przewlekłych, VAT.
Cena nie zawiera
Wiz, wycieczek fakultatywnych, napiwków, wydatków własnych, dodatkowych ubezpieczeń: od kosztów rezygnacji i pakiet SPORT.